Ogres novada pašvaldības domes vadība sveic HK “Kurbads”

Ogres novada pašvaldība s domes vadība, vakar 12. aprīlī,  tikās ar hokeja kluba “Kurbads” spēlētājiem un treneriem, lai apsveiktu ar izcīnīto uzvaru Latvijas hokeja čempionātā.

Ogres komanda “Kurbads” Latvijas čempionāta finālsērijas izšķirošajā – septītajā – spēlē viesos ar 2:1 (0:0, 1:0, 1:1) pārspēja “Mogo” vienību, sērijā līdz četrām uzvarām triumfējot ar 4-3.
“Kurbads” komanda Latvijas čempionāta finālā spēlēja jau ceturto gadu pēc kārtas, taču visos trijos iepriekšējos gadījumos piedzīvoti zaudējumi. Savukārt “Mogo” pēc 2015.gadā izcīnītā čempiontitula pērn tika pie bronzas.
Uzvara gan nenāca viegli, jo pirmajās trīs spēlēs “Kurbads” piekāpās pretiniekiem, atstājot sev tikai vienu iespēju – uzvarēt nākamajās četrās spēlēs –, kas arī notika.
“Ar lielu gandarījumu jūs šodien sagaidu pašvaldībā, un gribu sveikt jūs ar uzvaru, kas gūta spraigā cīņā. Ar savu neatlaidību un cīņassparu jūs esat kā paraugs citiem sportistiem, ” atzina pašvaldības domes priekšsēdētājs Artūrs Mangulis.

Egils Helmanis,

Ogres novada domes priekšsēdētāja vietnieks,  hokejistiem teica: “Man ir žēl, ka jūs drīz pametīsiet Ogri un trenēsieties savā hallē Rīgā, taču esmu arī ļoti pateicīgs jums. Esat nesuši Ogres vārdu plašākā mērogā, esat iedvesmojuši citus hokejistus. Es zinu, ka zem šīs uzvaras slēpjas smags darbs, tāpēc domāju, ka jūsu sniegumu novērtē visi ogrēnieši.”
Savukārt priekšsēdētāja vietniece Ineta Tamane, uzrunājot sportistus uzsvēra: “Jūsu komandas darbs ir nenovērtējams un esmu lepna, ka jūs pārstāvat Ogri, vismaz pagaidām. Arī mans tētis noskatījās visas jūsu spēles, viņš ir liels jūsu fans. Man ir prieks, ka jūsu rindās ir arī viens mans skolnieks, kuram mācīju logaritmus. ”
Hokejistus sveica arī pašvaldības izpilddirektors Pēteris Dimants un Ogres novada Sporta centra direktore Dzirkstīte Žindiga.
Paši sportisti neslēpa prieku un gandarījumu par gūto uzvaru. Treneris Pēteris Ostošovs atzina, ka tagad komandai būšot neliels atslodzes periods, pēc tam atkal sekos gatavošanās nākamajai sezonai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *